04/05/2023
ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ: ΕΙΔΙΚΗ – 09/5/2023
 ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΗΣ:Βασιλική Θανοπούλου
 ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:Σταυριανίδης Θωμάς
1ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ
2ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΤΣΑΜΑΚΑ1. ERMAL BOSTANXXI PETRIT 2. ERGO ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΕ
4ΟΡΙΖΩΝ ΑΕΓΑ1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΗΣ 2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΑΣ
5ΑΝΝΑ ΚΑΡΑΤΖΑΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ
6ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΛΙΟΥΜΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΛΙΑΡΟΥΤΑΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟ ΚΕΦΑΛΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΑΠΌ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ1. ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΡΑΚΑΣ 2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ
8ΙΝΤΕΣΑΛΟΝΙΚΑ Α.Ε.Γ.Α.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ
91. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2. ΑΜΑΛΙΑ ΓΚΙΝΑ1. 1. ΟΛΓΑ ΤΣΙΜΟΥΡΤΑ 2. ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΣΙΜΟΥΡΤΑ 3. ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
10ΗΛΙΑΣ ΑΛΑΜΑΝΑΣ1. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΕΚΑΣ 2. ΣΟΦΙΑ ΜΑΚΡΙΔΟΥ 3. INTERAMERICAN
11ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ 2. ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 3. ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
12ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ Α.Ε.
13ΙΝΤΕΣΑΛΟΝΙΚΑ Α.Ε.Γ.Α.1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ 2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ
14Ε.Φ.Κ.Α.1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 2. ΕΛΕΝΗ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ 3. ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΑΛΛΗΛΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ Ε.Ι.Α. ΔΧ Β. ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
15ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣΕΠΑΒΟ ΑΕ
16ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΟΕ
171. ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΑΪΤΖΗ 2. ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ 3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ 4. ΖΩΗ ΚΑΛΑΪΤΖΗΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ
18NIKH A.SΔ. ΚΑΡΥΔΑ & ΣΙΑ Ο.Ε.
19ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ1. ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΥΝ. Π.Ε.
20ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΚΙΡΗΝΑΟΥΜ ΛΑΤΣΙΟΣ
21ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΥΡΓΙΩΤΗCEPAL HELLAS
22ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΑΚΩΒΙΔΟΥSPECIAL ΣΠΕΣΙΑΛ ΕΔΕΣΜΑΤΑ ΑΕ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΣΤΙΑΣΗΣ
23ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΣΟ ΤΑΟΥΛΑΣΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΡΓΙΩΤΟΥ
24ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΝΤΕΛΙΔΟΥΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΝΤΖΙΔΟΥ
03/05/2023
ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΜΕΤΡΑ – 04/5/2023
Συνεδρίαση της  4ης Μαΐου  2023
Διαδικασία: ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ
 
ΔΙΚΑΣΤΗΣ:  κ.  Κυριέρη                        Αίθουσα:  1
 
Ώρα 10:30 πμ
 
1.Ιωάννα Μπομπόλη – Άγγελος Μουρελάτος
2.Ιωάννης Ανατολίτης – ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΕ
4.Ιωάννα Δάλλα – Νάκας Νικόλαος
12.Ολυμπία Μπούκλα κλπ – ALPHA BANK
26.Αθανάσιος Μαρωνίτης – Σοφία Κίτσιου
27.Σοφία Κίτσιου κλπ – Αθανάσιος Μαρωνίτης
29.Ευμορφία Λαΐτσα κλπ – Βασίλειος Αδαμόπουλος
30.ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ (ΥΠΟ ΕΙΔΙΚΗ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ)- Πατρής Δημήτριος
32.Δημήτριος Τσακίρης κλπ – Νικηφόρος Ανδρικόπουλος κλπ
35.Οίκοθεν διόρθωση 251/2022 αποφ. Ασφ/κων
37.CEPAL HELLAS
38.Ναβροζίδης Ιορδάνης – Ναβροζίδης Ελευθέριος
Συνεδρίαση της  4ης Μαΐου  2023
Διαδικασία: ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ
 
ΔΙΚΑΣΤΗΣ:  κ. Τσομπίκου                        Αίθουσα:  6
Ώρα 10:30 πμ
 
 
3.Ερασμία Τσακυράκη – Ιωάννης Τσακυράκης
5.Κων/νος Κανδήλας- Φωτεινή Πουρσανίδου
6.Αργυρή Αργυριάδου- ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝ/ΛΗΣ ΕΠ/ΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
7.Ιωάννης Παντελίδης κλπ – Eurobank-Ergasias κλπ
8.Χρήστος Νάτσιος κλπ – Ελληνικό Δημόσιο
9.Α. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ κλπ – QQUANT MASTER SERVICER ΜΟΝ ΑΕΔΑΔΠ
10.Κων/νος Κανδήλας – Φωτεινή Πουρσανίδου
11.Ιωάννα Τουλή – Ιορδάνης Μαυρίδης
13.Ιορδάνης Μαυρίδης – Ιωάννα Τουλή
14.Θεόδωρος Σεϊτανίδης – Τράπεζα Eurobank AE
15.Κων/νος Ιακωβάκης κλπ – Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος ΑΕ
16.Κων/νος Ιακωβάκης κλπ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ Κ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΥΝ ΠΕ
17.Δέσποινα Κοκούλογλου – Τράπεζα Πειραιώς ΑΕ
18.Μελπομένη Μυρωτή –Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος
19.Νικόλαος Γκιμπής – ΟΑΕΔ
21.Καλλιόπη Χαλεπλή – Τράπεζα Eurobank Ergasias ΑΕ
22.Χρήστος Τυχάλας κλπ – Δημοτική Επ/ση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δίου-Ολύμπου
23.Δημήτριος Τσακίρης κλπ – Ειρήνη Τσακίρη
24.Δημήτριος Ευαγγελόπουλος κλπ – ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΕ
25.Αικατερίνη Βαλιώτη – HELLASBUS OE  κλπ
28.Σοφία Μυλωνά – Ιωάννης Ευαγγελόπουλος
31.OLSA NURE – Ιωάννης Λαζάρου
33.Παγώνα Ιουλία – Παντελίδης Κων/νος
34.Πανίδου Ελισσάβετ – Καρμίδης Δημήτριος
36.Μαρία Βέϊου – Μιχαήλ Γρεβενίτης κλπ
39.Θεόφιλος Ασαρίδης – DOVALUE GREECE
40.Αθανάσιος Κεραμιδάς κλπ- Cepal Hellas
Συνεδρίαση της  4ης Μαΐου  2023
Διαδικασία: ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΜΕΤΡΩΝ
 
ΔΙΚΑΣΤΗΣ:  κ. Τσομπίκου                        Αίθουσα:  6
 
Ώρα 10:30 πμ
 
 
3.Ερασμία Τσακυράκη – Ιωάννης Τσακυράκης
5.Κων/νος Κανδήλας- Φωτεινή Πουρσανίδου
6.Αργυρή Αργυριάδου- ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝ/ΛΗΣ ΕΠ/ΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΥΔΝΑΣ-ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
7.Ιωάννης Παντελίδης κλπ – Eurobank-Ergasias κλπ
8.Χρήστος Νάτσιος κλπ – Ελληνικό Δημόσιο
9.Α. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΕ κλπ – QQUANT MASTER SERVICER ΜΟΝ ΑΕΔΑΔΠ
10.Κων/νος Κανδήλας – Φωτεινή Πουρσανίδου
11.Ιωάννα Τουλή – Ιορδάνης Μαυρίδης
13.Ιορδάνης Μαυρίδης – Ιωάννα Τουλή
14.Θεόδωρος Σεϊτανίδης – Τράπεζα Eurobank AE
15.Κων/νος Ιακωβάκης κλπ – Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος ΑΕ
16.Κων/νος Ιακωβάκης κλπ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ Κ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΥΝ ΠΕ
17.Δέσποινα Κοκούλογλου – Τράπεζα Πειραιώς ΑΕ
18.Μελπομένη Μυρωτή –Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος
19.Νικόλαος Γκιμπής – ΟΑΕΔ
21.Καλλιόπη Χαλεπλή – Τράπεζα Eurobank Ergasias ΑΕ
22.Χρήστος Τυχάλας κλπ – Δημοτική Επ/ση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δίου-Ολύμπου
23.Δημήτριος Τσακίρης κλπ – Ειρήνη Τσακίρη
24.Δημήτριος Ευαγγελόπουλος κλπ – ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΕ
25.Αικατερίνη Βαλιώτη – HELLASBUS OE  κλπ
28.Σοφία Μυλωνά – Ιωάννης Ευαγγελόπουλος
31.OLSA NURE – Ιωάννης Λαζάρου
33.Παγώνα Ιουλία – Παντελίδης Κων/νος
34.Πανίδου Ελισσάβετ – Καρμίδης Δημήτριος
36.Μαρία Βέϊου – Μιχαήλ Γρεβενίτης κλπ
39.Θεόφιλος Ασαρίδης – DOVALUE GREECE
40.Αθανάσιος Κεραμιδάς κλπ- Cepal Hellas
02/05/2023
ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ν. & Π. ΤΑΚΤΙΚΗ – 16/5/2023
Συνεδρίαση της16 Μαΐου 2023
ΔιαδικασίαΝέα Τακτική
Ειρηνοδίκηςκ. Αλεξίου Δόμνα
ΠΙΝΑΚΙΟ
1ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ ΣΥΝ. ΠΕ
21) ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2) ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣSULCE FRUIT A.E.
31) ΓΚΟΥΝΤΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2) ΓΚΟΥΝΤΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΣΠΕΚΟ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
4ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣΓΡΑΒΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
5Η ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ – ΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ’ΓΚΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6Η ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ – ΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ’ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΓΙΩΝΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε.
7Η ΑΥΤΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ – ΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ’ΘΕΑ Ε.Ε.’
8ΜΠΟΥΣΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ1) ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2) ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9ΤΣΙΛΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΤΣΙΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Ο/Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Συνεδρίαση της16 Μαΐου 2023
ΔιαδικασίαΠαλαιά Τακτική
Ειρηνοδίκηςκ. Αλεξίου Δόμνα
ΠΙΝΑΚΙΟ
ΜΟΣΧΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΣΕΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Νικολαϊδης Αχιλλέας
Ο/Η Γραμματέας
02/05/2023
Α΄ & Β΄ ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ ΠΛΗΜΜΕΛΕΙΟΔΙΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 05/5/2023
Α΄ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ: ΕΚΘΕΜΑ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΔΙΚΑΣΙΜΟΥ  05/05/2023
Α/ΑΟνοματεπώνυμο κατηγορουμένουΤόπος κατοικίας
1ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣΠλαταμών Πιερίας
2ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΟΓΛΟΥΚορινός Πιερίας
3ΣΥΜΕΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΚατερίνη Πιερίας
4ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΝΗΣΑιγίνιον Πιερίας
5ΗΛΙΑΣ ΧΟΥΣΟΣΠαραλία Πιερίας
6ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣΜοσχοχώριον Πιερίας
7ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣΜοσχοχώριον Πιερίας
8ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΥΡΟΓΛΟΥΝέα Έφεσος Πιερίας
9ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΪΠΛΙΑΔΗΣΚατερίνη Πιερίας
10ΙΩΑΝΝΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΟΥΓΚΑΣΚατερίνη Πιερίας
11ΑΛΙΚΗ ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥΚατερίνη Πιερίας
12ΑΛΙΚΗ ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥΚατερίνη Πιερίας
13ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΡΡΑΘεσσαλονίκη Θεσσαλονίκης
14ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΕΤΟΓΛΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΤΑΦΗΣ
ΜΠΕΡΝΑΝΤΟ ΙΣΛΑΜΙ
Κατερίνη Πιερίας
Κατερίνη Πιερίας
Κατερίνη Πιερίας
15ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜΟΣ
EMANUELA TSIMOPOULOS
Κατερίνη Πιερίας
Κατερίνη Πιερίας
16EMANUELA TSIMOPOULOS
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜΟΣ
Κατερίνη Πιερίας
Κατερίνη Πιερίας
17EMANUELA TSIMOPOULOS
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜΟΥ
Κατερίνη Πιερίας
Κατερίνη Πιερίας
18ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣΛόφος Πιερίας
19ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣΝέος Παντελεήμων Πιερίας
20ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΒΩΤΙΔΗΣΚατερίνη Πιερίας
21ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΤΣΙΟΣΒροντού Πιερίας
22ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΤΣΙΟΣΒροντού Πιερίας
23ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΤΣΙΟΣΒροντού Πιερίας
24ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΤΣΙΟΣΒροντού Πιερίας
25ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ
Βροντού Πιερίας
Κατερίνη Πιερίας
26ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΥΛΑΣΛεπτοκαρυά Πιερίας
27ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣΓανόχωρα Πιερίας
28ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣΠαλαιόν Κεραμίδιον Πιερίας
29ΠΑΝΑΕΝΤ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΠΙΛΙΔΗΣ
Κατερίνη Πιερίας
Κατερίνη Πιερίας
30ΠΕΛΑΓΙΑ ΦΕΪΜ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ
Μακροχώριον Ημαθίας
Μακροχώριον Ημαθίας
Κατερίνη 22/03/2023
Η Γραμματέας
Παναγιώτα Δημιρτζόγλου
Δικαστικός Υπάλληλος
Β΄  ΜΟΝΟΜΕΛΕΣ ΠΛΗΜΜΕΛΕΙΟΔΙΚΕΙΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΚΘΕΜΑ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΔΙΚΑΣΙΜΟΥ  05/05/2023
Α/ΑΟνοματεπώνυμο κατηγορουμένουΤόπος κατοικίας
1ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΟΥΡΙΚΑ-ΒΕΛΩΝΗΚατερίνη Πιερίας
2ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΚατερίνη Πιερίας
3ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΒΑΡΚΑΣΛιτόχωρον Πιερίας
4ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΓΛΗΣΚατερίνη Πιερίας
5ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΠΟΖΙΝΗΣΕύοσμον Θεσσαλονίκης
6ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣΝέοι Πόροι Πιερίας
7ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣΚατερίνη Πιερίας
8ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣΠαλαιόν Κεραμίδιον Πιερίας
9ΦΟΙΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣΚατερίνη Πιερίας
10ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΡΟΒΙΝΣΩΝΚορινός Πιερίας
11KLEVIST CEKREZIΚίτρος Πιερίας
12ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΚατερίνη Πιερίας
13ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΗΚΑΣΚάτω Μηλέα Πιερίας
14ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣΠλάκα Πιερίας
15ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΨΥΧΟΣΤρίκαλα Τρικάλων
16ΜΑΡΙΤΣΕΛΑ ΛΟΥΚΑ-ΔΗΜΑΚατερίνη Πιερίας
17ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΦΗΣΆρτεμη Αττικής
18ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣΚατερίνη Πιερίας
19ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΙΩΤΗΣΛιτόχωρον Πιερίας
19,1ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΚίτρος Πιερίας
19,2ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΚίτρος Πιερίας
20ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κατερίνη Πιερίας
Κατερίνη Πιερίας
21ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ
Κατερίνη Πιερίας
Εξοχή Πιερίας
21,1ΟΥΡΑΝΙΑ ΟΥΖΟΥΝΗΣβορώνος Πιερίας
21,2ΦΑΝΗ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣβορώνος Πιερίας
22ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΪΔΑΡΟΓΛΟΥ
ΕΡΡΙΚΑ ΑΜΠΑΤΖΗ
Κορινός Πιερίας
Βέροια Ημαθίας
23ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛΝέοι Πόροι Πιερίας
24ΜΑΡΙΑ ΚΑΖΑΚΗΚατερίνη Πιερίας
25ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΚάτω Μηλέα Πιερίας
26ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣΧαλάστρα Θεσσαλονίκης
Κατερίνη 30/03/2023
Η Γραμματέας

Αγγελική Μπατσαρά
Δικαστικός Υπάλληλος
Ιούνιος 2024
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Υπολογιστής Δικαστικού Ενσήμου
Κεφάλαιο
Αγωγόσημο (KAE 2375)
ΤΑ.Χ.ΔΙ.Κ. (KAE 82639)
Χαρτόσημο (ΚΑΕ 1229)
ΟΓΑ (ΚΑΕ 1228)
Σύνολο